Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 2
 Bugün 105
 Toplam 2290629
 Ip 3.90.207.89
 
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
haklıyı savunanlara
Adana
12 Mayıs 2014, Pazartesi
08:29

78.163.152.16
Topal kardeşim çok haklı doğruya kazım başkanın personeli çöpe göndermekle tehdit ettiğini yazan kardeşlerim haklının yanındaymış gibi gelip burada savunma yapıyorlar kazım başkan tehdit ediyorsa demekki bir hataları varki bir daha yapmasınlar diye öyle yapmış ya şimdiki yönetim, ak partiye oy verdiler diye sorgusuz sualsiz personeli hem de üniversite mezunları da dahil yazılarını yazıp ÇÖP e yolladı şimdi soruyorum    burada gelip mazlumu savunanlar eeeeeeeee şimdi neden susuyorsunuz hani haksızlığa karşıydınız hani yanlışa karşıydınız   siz hala giden başkana olan hırsınızı yenememişiniz o kadar adaletliyseniz şimdi elinizde imkan var buyrun MAZLUM mağdur edilen bu kardeşlerinize sahip çıkın haksızlığa yapılan zulme DUR! deyin   kazım başkana kibirli diyenler asıl kibir budur kendi nefsine dokununca bağırıyorsun ama başkaları söz konusu olunca susuyorsunuz yazık ÇOK YAZIK! .....
   
 
topal
Diğer
12 Mayıs 2014, Pazartesi
07:08

95.7.239.206
hakan hani senin musa abiyin sitesi varmıki yazalım.adam açsın gerekenleri yazarız.adam suçu olmayanları bile çöpe veriyor yazıklar olsun.kim kimin ekmeğiyle oynarsa ALlLAH belasını versin.
   
 
anlayana
Diğer
11 Mayıs 2014, Pazar
22:52

78.164.31.49
evet çok doğru.
   
 
Anlayanlara.....
Adana
11 Mayıs 2014, Pazar
22:30

78.163.154.91
Seçim bitti kazanan kazandı neden hala hırs bitmedi.mademki kazım bey hizmet yapmadı valilik yaptı sodes yaptı Kazım bey öncülük yaptı yaptı da proje olmadan kimse gelip bir şey yapmıyorkardeşim, önemli olan imkanları akıllı kulanmak ilçe lehine dönüştürmek bunu da vizyon sahibi birisi yapar ancak şundan eminimki şahsi meselesi olan bir kaç kişi gelip burada çığırtkanlık yapıyor hiç kimse durup dururken personeliyle uğraşmaz öğretmenler dahi gerektiğinde çocuklara küçük cezalar verir Belediye başkanı sonuçta hata yaparsanız cezalandıracak tabiki öz eleştiri yapın biraz da eğer o insan kibirli olsaydı burada kendisinin eleştirilmesine izin vermezdi.sonuçta o da bir insan hataları da mutlaka olacaktır.şahsınızla olan kavgalarınızı toplumsal kavga haline getirmeniz ne acıdır.toplum adına konuşamazsınız bu şahıs ak partinin oy oranını artırarak yarışı kaybetti bunu gözardı edemeyiz.şunu herkes biliyor ki kozanda ak parti ve diğerleri yarıştı.anladım ki şahsınız adına kaybetmesine çok sevindiniz. gidin sevincinizi yaşayın neden hala uğraşıyorsunuz onun siyasi hayatının bitip bitmediğine siz mi karar vereceksiniz toplum adına konuşuyorsunuz bari Başbakanımız adına konuşmayın siyasi anlamda kim güçlüyse en çok onsan söz edilir demekki Kazım Bey deki o potansiyeli gördünüz. Bırakın artık haksızlık etmeyin zaman her şeyi gösterir bizlere de sonuçlarına katlanmak düşer yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler......
   
 
hakan
Diğer
11 Mayıs 2014, Pazar
21:44

85.99.4.118
Ha birde seçimin sabahında eski chp ilçe başkanı falan şahsın yanında teselli veriyorlardı demekki kimse kimseyi satmadı.

İnsanlar kibiri gördü desek daha iyi olacak.
Mail: hakan@   
 
hakan
Diğer
11 Mayıs 2014, Pazar
21:31

85.99.4.118
Vatandaş.....

CHP nin oyu kozanda belli geçmiş zamanlarda Mustafa Azgın sayesinde seçimi kazandığını söylemiyorsunuz.....
Hizmet derken
1.Kaleyi valilik yaptı
2.Konakları valilik yaptı
3.Dağılcağı valilik yaptı
4.Camileri valilik yaptı
5.Atatürk parkı zaten vardı
6.Çevre yolu yıllar önce kamulaştırıldı.
7.Sodeslere belediyeden kuruş çıkmadı
8.Dere ıslah çalışması tamamen dış proje

Ha ön ayak oldu o inkar edilemez..
Kaldrımları yaptı Tekne aldı araç aldı 1 kaç yol açtı ... bunlar yanlışsa söyleyin.
Mail: hakan@   
 
vatandaş
Diğer
11 Mayıs 2014, Pazar
21:19

78.164.62.255
hakan bey CHP mhp ye yatmasaydı MHP bu oyu zor alırdı kazım başkan tek başına aldı bu oyu alabilyorsa MHP TEK BAŞINA ALAYDI BU OYU herkes herşeyin farkında kime neyi yutturuyorsunuz.HA bide kazım bey bu kozana ne yaptı diyenler şimdi onun yaptığı yerlerde işe girmek için kuyruk oluşturuyorlar.sözlerle icraat olmuyor 5 yıl sizde ne yapacaksınız göreceğiz...yaptıklarınızı yazın buraya KAZIM BAŞKANIN YAPTIKLARINI DEİL
   
 
hakan
Diğer
11 Mayıs 2014, Pazar
21:16

85.99.4.118
Belediye personeli şimdii o insanların adını vermek isterdim bende ama yazık ailesi felan okur ben sana 100 kişi yazarım o şekilde hakaret ve başka şeyler söylediği insanları.
Bunları şak şakçılar anlamaz görmezden gelir nede olsa şahıs yaptı haklı derler inşallah allahım onların başınada verir.
Şahıs o insanların hakkını ne bu dünyada nede öbür dünyada ödeyebilir.
Allahım aynı konuma kendinide sokar inşallah cenabı allahımdan sadece bunu temenni ederim
Ettiklerini çeker
Mail: hakan@   
 
hakan
Diğer
11 Mayıs 2014, Pazar
21:00

85.99.4.118
Ya anlatamazsın ki kardeş biz on yılda anlatamadık sen burada 2 yazı ile anlatacaksın. Diğer yazımda da söylediğim gibi Abdullatif Şener rüzgarı ile bir yere gelenler bir gün onuda tanımadı. % yıl değil 5000 yılda geçse o şahıs siyasi vizyonunu bitirdi. Evet personele etmediğini bırakmadı bunlar gerçek.
Şimdi baksın geriye kim gazı kiminle uğraştı gaz verenler nerede yer aldı iyice baksın. Milyon kere yazdım yola çıkarken yanında kaç kişi vardı şimdi kaç kişi kaldı.Hırs,Kibir ve büyüklenme bitirir insanı. Şak şak yaparsan en iyi sensin doğru konuşursan en kötüsü sensin.
Bunu bilen Aslan hemşerilerimde verdi coşkuyu rakibin yok şapkayı ,koysan kazanırsın, 60 bin oy alırız süpürürüz gibi ver ha ver şahısta bunları duyunca coştuda coştu.
Seçimi kaybetmiş şahıs hala emirler yağdırıyor sağa sola yanındakiler demiş başkan sen seçimi kaybettin hala ayıkam***ş eeee ayıktırmazlar.
Mail: hakan@   
 
vatandaş
Diğer
11 Mayıs 2014, Pazar
20:59

78.164.62.255
bakıyorumda hala KZAIM BAŞKANI dilinizden düşüremiyorsunuz evet haklısınız meyve veren ağacı taşlayan çok olurmuş.bizlere KAZIM BAŞKANI anlatmanıza gerek yok biz onu yaptığı hizmetlerle aldığı ödüllerle çok iyi tanıyoruz.inşallah millet vekilide olur bakanda..çünkü böyle koltuklara böyle insanlar yakışır.Anlamadığım neden hala bu sayfaya yazıyorsunuz gidin musa başkanınızın sayfasına yazın madem beğenmiyorsunuz bu ad*** personel arkadaş.
   
 

Toplam Kayıt Sayısı: 714 Toplam Sayfa Sayısı: 72
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 63. 64. 65. 66. 67. . . . 70. 71. 72. [»] [»»] 

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: