Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 20
 Toplam 2312863
 Ip 3.92.28.84
 
Temayül Yoklamasında Kazım Özgan Farkı
AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Mimar Kazım Özgan’a partisinin temayül yoklamasında hemşerileri ve parti teşkilatı yoğun ilgi gösterdi.


2004-2014 yılları arasında Kozan’da iki dönem partisinden belediye başkanlığı görevinde bulunan ve ilçeyi önemli hizmetler ile buluşturan AK Parti Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Kazım Özgan aday adaylığı temayül yoklamasında partililer ve hemşerilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Özgan partililer ve hemşerileri ile Kozan’a kazandırdığı hizmetler ve kazandırmayı hedeflediği projelerini hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Mimar Kazım Özgan’a partisinin diğer aday adayları ve teşkilattaki önemli isimlerde samimi bir  ilgi ve alaka gösterdiler. Kazım Özgan hemşerilerine ve partililere göstermiş oldukları ilgi ve alakaya teşekkür ederek partisinden yeniden aday gösterilmesi ve belediye başkanı seçilmesi durumunda Kozan’da yarım kalan hizmetlerin kazandırılacağını ve beş yıldır çivi bile çakılmadığını düşündüğü Kozan’ı önemli hizmet ve projeler ile buluşturacağını ifade etti.

Mimar Kazım Özgan’ın Sivas’ta dört buçuk yıldır belediye başkan yardımcılığı döneminde büyük hizmetlerde imzasının bulunduğu biliniyor.


Haberin tarihi: 22.11.2018 19:54:06   |   Okunma sayısı: 507

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: