Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 451
 Toplam 2259136
 Ip 54.91.121.255
 
Mimar Kazım Özgan aday adaylığı başvurusunu yaptı
İki dönem Kozan Belediye Başkanlığı görevinde bulunan ve Sivas Belediye Başkan Yardımcısı iken görevinden istifa eden Mimar Kazım Özgan


İki dönem Kozan Belediye Başkanlığı görevinde bulunan ve Sivas Belediye Başkan Yardımcısı iken görevinden istifa eden Mimar Kazım Özgan 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için AK Parti’den Kozan Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Özgan A. Adaylığı başvurusunu AK Parti Kozan İlçe Başkanlığına yaparak İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan’a başvuru dilekçesini teslim etti. İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan ise Kozan Belediye Başkan A.Adayı Mimar Kazım Özgan’a aday adaylığının hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Mimar Kazım Özgan 2004 yılı yerel seçimlerinde Kozan’da belediye başkanlığı görevine başlamış olup gerek yerel kaynaklar gerek ise hükümet kaynakları aracılığı ile ilçeye önemli hizmetler kazandırdığı ve çeşitli projeleri hayata geçirdiği biliniyor. Bu hizmetler arasında Batı geçiş çevre yolu, Yaverin Konağı, 864 dairelik Toplu Konutlar, Kozan Kalesi Restorasyonu, Dağılcak Mesire Alanı çevre düzenlemesi, Sodes Düşler Alemi, Atatürk Parkı, Kozan Barajında Tekne Turu, Kozan’ın dört bir yanına parke kaldırım ve yolların yapılması, alt yapı atağı, asvalt atağı ve Kozan Organize Sanayi Bölgesi’nin ilçeye kazandırılması gibi önemli bir çok hizmetin ilçeye kazandırıldığı biliniyor.


Haberin tarihi: 12.11.2018 21:29:00   |   Okunma sayısı: 677

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: