Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 184
 Toplam 2290708
 Ip 3.90.207.89
 
Özgan Cumhur İttifakı ve AK Parti’ye destek istedi
Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Mimar Kazım Özgan memleketi Kozan’da 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışmalarına başladı.


Özgan 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve erken genel seçimleri için Cumhur İttifakı ve AK Parti’ye destek amacıyla Kozan’da seçim çalışmalarına başlayarak ilçedeki esnaf ve vatandaşları ziyaretlerine devam ediyor.

İlçedeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Özgan önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek olan seçimler için Cumhur İttifakı ve AK Parti’ye oy istedi. 2004-2014 yılları arasında Kozan’da iki dönem Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Mimar Kazım Özgan’a hemşerileri güler yüz ve samimi sohbet ile karşıladılar. Özgan’ı bağrına basan Kozanlı hemşerileri Özgan’ı yeniden Kozan’da görmekten büyük memnuniyet duyduklarını belirterek iki dönem belediye başkanlığı döneminde ilçeye kazandırmış olduğu hizmetlerden dolayı da sizi Kozan mumla çırayla arıyor dediler.

Özgan, Kozanlı hemşerilerinin asil ve mert insan olduklarını ve önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek olan seçimlerde Cumhur İttifakı ve AK Parti’ye gereken desteği vereceklerine inandığını kaydetti.


Haberin tarihi: 20.06.2018 00:59:42   |   Okunma sayısı: 401

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: