Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 3
 Bugün 458
 Toplam 2259143
 Ip 54.91.121.255
 
Tanıtım toplantısında Özgan’a büyük ilgi
AK Parti Adana Milletvekili adayları tanıtım toplantısı parti ilçe binası önünde milletvekili adayları, aday adayları, partililer ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleşti.


Tüm aday ve aday adaylarının tek tek tanıtıldığı programa katılan ve partisine destek veren Mimar Kazım Özgan’a Kozanlı hemşerileri alkışlarla karşılık vererek tebrik ettiler.

AK Parti Adana Milletvekili adaylarına ve partisine tam destek vererek 7 Haziran genel seçimleri öncesi partisi için esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Mimar Kazım Özgan, AK Parti Adana Milletvekilleri tanıtım toplantısına da katılarak hemşerilerinden partisine ve adaylarına destek istedi.

AK Parti hükümeti öncesinde ülkenin karanlık günler ve ekonomik kriz ile boğuştuğu günleri de hatırlatarak ülkedeki huzur, istikrar ve güvenin devamı için hemşerilerinden yeniden AK Parti’ye ve Ak kadrolara oy istedi. Programda milletvekili adayları ise Mimar Kazım Özgan’a on yıllık belediye başkanlığı döneminde ilçeye kazandırmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. 


Haberin tarihi: 24.04.2015 17:33:49   |   Okunma sayısı: 978

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: