Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 2
 Bugün 455
 Toplam 2259140
 Ip 54.91.121.255
 
Özgan seçim çalışmalarına devam ediyor
7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Mimar Kazım Özgan Kozanlı hemşerilerine ziyaretlerine devam ediyor.


Partisinden milletvekili aday adayı olan ancak aday olmamasına rağmen partisi için mücadele veren Özgan ilk olarak geçtiğimiz günlerde milletvekili adayı Esra Yalvaç ile bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı vermişlerdi. Seçim çalışmaları kapsamında ilçedeki hemşerileri ve esnafları ziyaret eden Mimar Kazım Özgan 7 Haziran’daki seçimlerde AK Parti’ye destek istedi.

Ziyaretleri kapsamında AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ahmet Çankaya, Aslanhan Un Değirmeni, Neslim Kırtasiye İşletmecisi Bekir Kurtaran, Dilara Tuhafiye Gülay Pehlivan, Acem Kahvesi Fazilet Karalı, Kozan Fm Muhammet ve Soner Uzun, Salih Kalın, Sebze Hali Esnafı, Foto Aksoy Sefa Aksoy, Sebzeciler Odası Başkanı Süleyman Delibaş, Durmuşlu Mahallesi Muhtarı Vecdi Çelik ve bahçede portakal toplayan işçileri ziyaret eden Özgan ziyaretlerinde hemşerileri tarafından sıcak bir ortamda karşılandı. Kimi hemşerileri Özgan’ı ve hizmetlerini çok özlediklerini belirttiler. Özgan ise ülkedeki refah ve huzurlu ortamın devam etmesi, çocuklarımızın ve gelecek nesillerimizin daha yaşanabilir bir Türkiye’de olmaları için yeniden AK Parti’ye destek verilmesi gerektiğini kaydetti.

Özgan’a ziyaretinden dolayı çok sayıda hemşerisi teşekkür etti.


Haberin tarihi: 24.04.2015 17:30:58   |   Okunma sayısı: 951

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: