Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 2
 Bugün 445
 Toplam 2259130
 Ip 54.91.121.255
 
Özgan temayül yoklamasında
AK Parti Adana Milletvekili A. Adayı Mimar Kazım Özgan geçtiğimiz günlerde Sivil Toplum Kuruluşlarının AK Parti Adana milletvekili adaylarının belirlenmesi gerçekleşen temayül yoklamasına katıldı.
Milletvekili adaylarının belirlenmesinde bölgedeki Sivil Toplum Kuruluşlarının görüşünün alınmasının önemine değinen AK Parti Adana Milletvekili A. Adayı Mimar Kazım Özgan; “Partimiz tarafından geçtiğimiz günlerde parti teşkilatlarımızın görüşü alınmıştı. Bugün ise sivil toplum kuruluşlarımızın görüşlerine başvurularak milletvekili adaylarımızın belirlenmesi için çalışmalar devam ediyor. Görüldüğü üzere hangi bölgeden hangi milletvekilinin sıralamada yer alması için halkın ve bölgenin önde gelen isimlerinin görüşlerini alan tek parti AK Parti’dir. AK Parti halktan almış olduğu güç ile halkına hizmet eden ve bölge halkına en iyi hizmet edecek adayı yine o bölgenin insanlarının görüşüne sunan bir partidir. Sivil toplum kuruluşlarımıza buraya kadar gelerek oy kullanmaları ve gelecekte kendilerini temsil edecek insanların belirlenmesinde göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Bu sonuçların ülkemize, milletimize ve Adana’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 


Haberin tarihi: 24.03.2015 14:32:50   |   Okunma sayısı: 835

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: