Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 2
 Bugün 184
 Toplam 2241198
 Ip 54.196.208.187
 
Başkan Özgan’a ilgi çığ gibi
Başkan Özgan, Bağözü, Velicanlı, Kıbrıslar, Çelenuşağı, Yanalerik ve Çamdere köylerinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.


Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan köy gezilerini aralıksız sürdürürken Bağözü, Velicanlı, Kıbrıslar, ÇelenuşağıYanalerik ve Çamdere köylerinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Ziyaretler ilk olarak Bağözü köyünde köy meydanında Muhtar Mehmet Toprak’ında katıldığı toplantıda vatandaşların istek temennileri dinlenmesi ile devam etti. Toplantı daha sonra Velicanlı köyünde köy muhtarı Ali Özcan’ bir konuşma yaptı. Özcan köyün ihtiyaçları konusunda Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’dan yardım isterken Köylülerde ilk defa bir Belediye Başkanı köyümüze geliyor onun için bizi unutmayarak buraya kadar gelen Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz dediler.

Daha sonra Kıbrıslar köyünde köylüler ile bir araya gelen Başkan Özgan, AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili ve İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili birer konuşma yaptılar.

Başkan Özgan; 2004 yılı seçimler öncesi seçim startını bu köyden vermiştim onun için Kıbrıslar köyü benim için ayrı bir önemi var. Bakın ben sizlerin yanına diğerleri gibi seçimden seçime gelmiyorum. Her zaman geldim bundan sonra gelmeye devam edeceğim. Yeter ki sizler bizlere verdiğiniz desteğe devam edin. Bu güne kadar bizlere oy vermiyordunuz, ama biz sizlere yinede elimizden geldiği kadar yardım ettik 30 Martta yapılacak seçimlerde destekleriniz bekliyoruz.”dedi. Ziyarette köy Muhtarı Yakup Şahin’de hazır bulundu.

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili ise; “9.5 yıldır AK Parti belediyeciliği ile yönetilen ilçede yaşanan değişimin gözler önünde olduğunu belirterek bu hizmetlerin köyler ile birlikte daha da artarak devam etmesi için büyükşehrin de mutlaka AK Parti belediyeciliği ile buluşması gerektiğini kaydetti.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, AK Parti ilçe Başkanı Yusuf Bilgili ve İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Emre Bilgili daha sonra Çelenuşağı köyünde köy Muhtarı Cumali Yünsal, Yanalerik köyünde vatandaşların evleri ziyaret edip köy muhtarı Osman Mican ile görüşüp köyün sorunlarını öğrendi.

Buradan Çamdere köyüne geçen ekip burada vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı. Muhtar Nurettin Kördöl ve vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Özgan seçimlerde destek istedi.

 


Haberin tarihi: 28.12.2013 16:23:05   |   Okunma sayısı: 1144

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: