Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 2
 Bugün 180
 Toplam 2241194
 Ip 54.196.208.187
 
Cücenoğullarından geleneksel Sıra Gecesi
Cücenoğulları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince "sıra gecesi" düzenlendi.


Kozan Belediyesi Düğün salonunda düzenlenen sıra gecesi Dernek Başkanı Atıf Kamalı’nın açılış konuşması ile başladı. Kamalı etkinliği geleneksel hale getirdikleri belirterek Cücenoğlu sülalesinin birlik ve beraberlik içinde olmasını sağlamak, yardımlaşma ve dayanışma kültürünü yaşatmak amacıyla düzenlediklerini söyledi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’da; “Bizler sadece burada bir araya gelmiyoruz. Bizleri sizlerin her zaman yanınızda olduk. Ferhat Tepesi’nde yaptığınız etkinliklere her zaman katıldık. Hep birlik ve beraberlik içerisinde olduk.”dedi.

Daha sonra halk müziği sanatçısı Arzu Bacı ile Şanlıurfa'dan gelen müzisyenlerce hazırlanan program sunuldu ve davetlilere salonda yapılan çiğ köfte ikram edildi.

Etkinliğe Ceyhan Belediye Başkanı ve MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü, Kozan’da bazı siyasi partiler ilçe başkanları ile Belediye Başkan adayları İstanbul İl kültür ve Turizm Müdür Ahmet Emre Bilgili ile davetliler katıldı.


Haberin tarihi: 28.12.2013 16:06:13   |   Okunma sayısı: 645

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: