Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 2
 Bugün 175
 Toplam 2241189
 Ip 54.196.208.187
 
Ilıca’da Başkan Özgan’a yoğun ilgi
Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan köy gezilerini aralıksız sürdürürken Ilıca Köyü’nde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.


Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan köy gezilerini aralıksız sürdürürken Ilıca Köyü’nde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Köy muhtarı Hasan Özen’in de eşlik etmiş olduğu ziyarette toplantının ev sahipliğine bölgenin sevilen eşraflarından Arif Kütük eşlik etti.

Ziyaretler ilk olarak Burhan Doğan’a ait kahve ile daha sonra Şener Yüce ve Alİ Yüce’nin kahvelerinde birer toplantı yapılarak vatandaşların istek temennileri dinlenmesi ile devam etti. Toplantı daha sonra Ilıca-Yenimahalle’de ikamet eden İsmail Akçalı’nın evinde sürdü.

Toplantılarda Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan 2014 yerel seçimleri sonrasında bölgeye hizmetlerinin artarak devam edeceğini ve görevleri olmadığı halde yıllardır köylerden gelen birçok talepleri yerine getirdiklerini söyleyerek yaptıkları hizmetlerin yapacaklarının teminatı olduğunu söyledi. 

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili ise; “9.5 yıldır AK Parti belediyeciliği ile yönetilen  ilçede yaşanan değişimin gözler önünde olduğunu belirterek bu hizmetlerin köyler ile birlikte daha da artarak devam etmesi için büyükşehrin de mutlaka AK Parti belediyeciliği ile buluşması gerektiğini kaydetti.

İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Emre Bilgili ise; 2 dönemdir halkın tercihi olarak seçilen Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın gücünün yapmış olduğu hizmetlerden aldığını özellikle bunu şehir dışında ikamet eden insanların daha iyi görebildiğini belirtti.

Ilıca muhtarı Hasan Özen ise; “10 yıllık muhtarlığım dönemimde sayın başkanı ne zaman ziyaret ettiysem geri çevrilmedim. Ondan dolayı kendisi ile gurur duyuyorum. İlçemize ve köyümüze vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 


Haberin tarihi: 27.12.2013 12:17:45   |   Okunma sayısı: 840

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: