Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 166
 Toplam 2241180
 Ip 54.196.208.187
 
Yediğöze, bölgenin 50 yıllık su ihtiyacını karşılayacak
Oruçlu, Duraluşağı ve Cerit köylerini ziyaret eden Başkan Özgan ve Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Bilgili vatandaşlar ile sohbet ederek bilgi alışverişinde bulundular.


Başkan Özgan; Yediğöze, bölgenin 50 yıllık su ihtiyacını karşılayacak

Oruçlu, Duraluşağı ve Cerit (Yeniköy) köylerini ziyaret eden Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ve Ak Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili vatandaşlar ile sohbet ederek bilgi alışverişinde bulundular.

Köy ziyaretlerini her daim yaptığını belirten Belediye Başkanı Kazım Özgan; “İlk defa bir belediye başkanına oy vereceksiniz. O yüzden vereceğiniz oya çok dikkat edin. Ben köylerimize her zaman hizmet ettim ve hemşerilerimin çayını içip sorunlarını dinlemişimdir. Elimizden geldiğince köylerimize yardımcı olduk. Olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Köylerinde içme suyunda problem yaşadıklarını belirten vatandaşların su ile ilgili talepleriyle ilgili Başkan Özgan; “Su tabi ki önemsenecek bir konu Kozan, Ceyhan ve İmamoğlu ilçelerinin su ihtiyaçlarını karşılamak üç ilçeyle birlikte Yedigöze Su ve Hizmet Birliği'ni kurduk. Bu su ilçemize geldiği zaman hem su sorunu diye bir şey kalmayacak ve Kozan’ın elli yıllık su ihtiyacını karşılayacak. İnşallah yakın zamanda tamamlanıp İlçe ve köylerinin su ihtiyaçlarını karşılayacak. ”Dedi.


Haberin tarihi: 26.12.2013 16:50:18   |   Okunma sayısı: 741

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: