Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 152
 Toplam 2241166
 Ip 54.196.208.187
 
Başkan Özgan ve Bilgili köy yollarında
Köy ziyaretlerini sürdüren Başkan Özgan ve AK Parti Kozan İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili köylü vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.


Köy ziyaretlerini sürdüren Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ve AK Parti Kozan İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili köylü vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

            Turunçlu (Konak), Karacaören, Yüksekören, Yüksekören Köyü ve Narlıören Mahallesi Bağtepe, Zerdali, Damyeri, Doğanalan, Aydın köylerini ve Aydın Köyü Kızılheyik Mahallesini ziyaret eden Başkan Özgan ve İlçe Başkanı Bilgili köylü vatandaşlar ile sohbet ederek bilgi alışverişinde bulundular.

 

ÖZGAN; “BİRLİK VE BERABERLİĞİNİZİ KORUMALISINIZ”

            Köy ziyaretlerini her daim yaptığını belirten Belediye Başkanı Kazım Özgan; “İlk defa bir belediye başkanına oy vereceksiniz. O yüzden vereceğiniz oya çok dikkat edin. Ben köylerimize her zaman hizmet ettim ve hemşerilerimin çayını içip sorunlarını dinlemişimdir. Ben köylerimize gönderdiğim kum miktarını inanın bilmiyorum. Elimizden geldiğince köylerimize yardımcı olduk. Olmaya da devam edeceğiz” dedi.

            Vatandaşların isteklerini dinleyen Başkan Özgan; “İnşallah köyümüzün yollarını bir yıl içinde parke yapacağım. Bugüne kadar köylülerimizin ilaçlama ihtiyaçlarını ilçe belediyesi olarak karşıladık. Bundan sonra ilçemize nüfus başına gelir alacağız. O zaman köylerimize daha güzel hizmetler kazandıracağız. Hatta köyümüzün çöp hizmetlerini dahi biz yapacağız” diye konuştu.

 

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SEÇİMİ İLÇEMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

            Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin Kozan ve köylerine kazandırılması planlanan hizmetler noktasında oldukça önem arz ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan; “Abdullah Torun daha önce AK Parti Adana milletvekilimizdi. İlçemizdeki TOKİ konutlarının mimarı da Sayın Abdullah Torun’dur. Hatta Güneri TOKİ de orman ile ilgili bir sorun çıkmıştı onu bile çözdük. Abdullah Torun ilçemizdeki birçok hizmeti Ankara’dan takip etti. Kendisi adam gibi adam ve hizmet adamıdır. Ben kendisine kefilim.” şeklinde konuştu.

 

BİLGİLİ; “SEÇİLMİŞLERİN HİZMET YAPMASI DAHA İYİ”

            Ziyaret ettiği köylerde selamlama konuşması gerçekleştiren AK Parti İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili; “Bugün köyler açısından önemli bir gün. 2014 Mart seçiminden sonra artık köylerimiz ilçemize bağlı mahalle olacak. Atanmışların hizmet yapmasından seçilmişlerin hizmet yapması daha iyi. Çünkü hizmet yapanlara hesap sorma hakkınız vardır. Eğer belediye başkanınız iyi hizmet vermez ise hesabı sandıkta sorarsınız” dedi.

            Ziyaretlerde partilerine desteklerinden dolayı teşekkür eden İlçe Başkanı Bilgili; “Artık siz Kozan’a bağlı bir mahalle olacaksınız. Hizmeti belediye başkanımızdan ve büyükşehir belediyesinden alacaksınız. Bazıları sizlere şunu diyebilir. Hükümet köylüyü vergiye boğacak diye. Ama şunu bilmenizi isterim büyükşehir yasasına göre 2019 yılına kadar köylülerden hiçbir vergi alınmayacak. Bundan sonra ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını artık köylüler seçecek. Seçimlerde oy kullanmadan önce elinizi vicdanınıza koyun son on bir yılda ülkemizde ve ilçemizde ne gibi değişiklikler oldu” diye konuştu.

 


Haberin tarihi: 23.12.2013 16:36:05   |   Okunma sayısı: 746

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: