Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 2
 Bugün 232
 Toplam 2241246
 Ip 54.196.208.187
 
Kurt, Kozan İmar San. Ltd. Şti. Başkanı Oldu
Kozan İmar San. Tic. Ltd. Şti. yönetim kurulu başkanlığı görevine genç iş adamı Bilal Kurt seçildi.


Kozan İmar San. Tic. Ltd. Şti. yönetim kurulu başkanlığı görevine genç iş adamı Bilal Kurt seçildi.

Başkanlığını bir süredir Süleyman Halaçoğlu’unun yaptığı Kozan İmar Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanlığına geçtiğimiz günlerde gerçekleşen toplantı ile İş Adamı Bilal Kurt seçildi.

Kozan İmar San. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu yönetim kurulu ise;  Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, İş Adamları Nufel Duran, Aydın Niyazi Kıral ve Seyhan Farsak isimlerinden oluşurken şirket genel müdürlüğü Fikret Şener ve Müdür Yardımcılığı görevine ise Ferhat Boyraz getirildi.

Kozan İmar Ltd. Şti. yeni yönetimiyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan Başkan Kurt’a görevinde başarılar diledi.

Kozan İmar San. Ltd. Şti. Başkanı Bilal Kurt ise, ilçenin en çok istihdam sağlayan şirketinin yönetim kurulu başkanlığını yapmanın kendisi için mutluluk verici bir durum belirterek, göreve gelmesinde katkıda bulunan başta belediye başkanı olmak üzere tüm yönetime teşekkürlerini iletti. Kurt, Kozan İmar San. Ltd. Şti’ni bulunduğu noktadan daha güçlü bir duruma getirmek için çalışacaklarını söyledi.


Haberin tarihi: 20.12.2013 11:53:37   |   Okunma sayısı: 1263

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: