Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 2
 Bugün 223
 Toplam 2241237
 Ip 54.196.208.187
 
Başkan Özgan’a köyünde coşkulu karşılama
Köy gezilerini sürdüren Belediye Başkanı Kazım Özgan, çocukluk yıllarının geçtiği Eski Kabasakal köyünde coşkuyla karşılandı.


Köy gezilerini sürdüren Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, çocukluk yıllarının geçtiği Eski Kabasakal köyünde coşkuyla karşılandı.

            Her akşam birkaç köye ziyarette bulunan Başkan Özgan’a AK Parti Kozan İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili ve Parti teşkilatı eşlik ediyor. Bu kapsamda kendi köyü olan Eski Kabasakal Köyü Karabuza Mahallesini de ziyaret eden Özgan, köylüleri tarafından coşkuyla karşılandı. Ziyaretler Ayhasanlı ve Memiliköyü mahallerinde yapılan toplantılar ve sonrasında gerçekleşen ev ziyaretleri ile devam etti.

 

ÖZGAN, “HİZMET EDENE MİLLET ASALETİNİ GÖSTERİYOR”

            Köylülere hitap eden Başkan Özgan, “Ben seçimden seçime bu ziyaretleri yapmıyorum her yıl birkaç defa köy ziyaretlerinde bulunmaktayım. Bende bu köyde doğdum ve ilkokulu bu köyde bitirdim. Şu anda da Memiliköyü Mahallemizde bulunmaktayız. Katılan değerli hemşerilerime, köylülerime katılımlarından ve coşkulu karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Büyük bir onur duydum. İnşallah 2014 mahalli seçimleri ülkemiz için, Adana için ve Kozan’ımız ve köylerimiz için hayırlı olacaktır. Ben büyük bir teveccüh ve büyük bir ilgi gördüm. Bundan dolayı da onur duydum. Sadece bizim köyde değil geçtiğimiz birkaç gün içerisinde gezdiğimiz Bucak tarafında, Akçalı Kolunda Mahyalar ve Karabucak’ta büyük ilgiyle karşılaştık. Hem bizi seviyorlar. Hem de Başbakanımızdan çok memnunlar. Çünkü hizmet edene millet asaletini gösteriyor. Ondan dolayı tüm halkımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

VATANDAŞLARIN İSTEK VE TALEPLERİNİ DİNLEYİP, ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ”

            Vatandaşlarla istişare ettiklerini kaydeden AK Parti Kozan İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili, “Vatandaşlarımızın dertlerini isteklerini belediye başkanımız ile birlikte dinleyip taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız sürekli devam edecek. Köyler için belediye seçimleri çok önemli olup 2014 Mart seçimlerinde köylerimiz de hem büyükşehir hem de ilçe belediye başkanlığı için oy kullanacaklardır. Neticesinde hizmeti de Büyükşehir ve ilçe Belediyeden alacaklar. Onun için bu seçim çok önemlidir” diye konuştu.

 

SÜRÜCÜ, “KÖY HALKI OLARAK SONUNA KADAR YANINDAYIZ”

Eski Kabasakal Köyü Muhtarı Abdullah Sürücü, “Başkanımız köyümüze ziyaretinden onur ve gurur duyduk. Köyümüzde bir başkanın çıkması bizler için mutluluk vericidir. Başkanımızın hizmetleri çok güzel olup bu başarısı da Başbakanımız tarafından da birincilik ödülle taçlandırılmıştır. Geleceğinin daha parlak olduğunu düşünüyorum. Köy Halkı olarak sonuna kadar yanındayız ve desteğimiz her daim sürecektir. İnanıyorum ki yeniden Kozan halkının da teveccühü ile başkan seçilecektir” dedi.

            Ziyaretlerde Başkan Özgan vatandaşlara çay ikramında bulunurken, toplantıda meydana yakılan ateşle ısındılar.

 


Haberin tarihi: 18.12.2013 16:59:43   |   Okunma sayısı: 930

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: