Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 213
 Toplam 2241227
 Ip 54.196.208.187
 
Başkan Özgan’ın köy ziyaretleri devam ediyor
Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan hafta sonu köyleri gezerek vatandaşlar ile sohbet edip sorunlarını dinlemeye devam ediyor.


Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan hafta sonu köyleri gezerek vatandaşlar ile sohbet edip sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

            Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan sırasıyla, Minnetli Köyü Nebiler Mahallesi, Çürüklü Köyü, Kuyubeli Köyü, Karabucak Köyü Karahamzalı Mahallesi, Mahyalar Köyü ve Şerifli Köyü Karaköseler Mahallesini gezerek köy kahvehanelerinde ve meydanlarında vatandaşlara sohbet edip onların dertlerine ortak oldu.

Ziyaretlerde köylü vatandaşların isteklerini de dinleyen Başkan Özgan, köylerin ve köyde ikamet eden vatandaşların her türlü sorunlarının çözüm noktasında ellerinden geldiği kadar ile çözüme kavuşturma gayreti içerisinde olduklarını belirtti. Başkan Özgan ziyaretlerde vatandaşlara çay servisinde de bulundu.

            Başkan Özgan, köylü vatandaşlarımızdan gelen talepleri 9.5 yıldır yapmaktayız. Bundan sonra da köylerimizin ve köylerde ikamet eden vatandaşlarımızın sorunlarını elimizden geldiği kadarı ile çözmeye devam edeceğiz” dedi.

            Başkan Özgan hafta içi gezilerini Bucak Bölgesinde, Acarmantaş ve Ferhatlı köylerinde yapmış olduğu ziyaretlerle sürdürdü.

            Köylüler, ziyaret için Başkan Özgan'a teşekkür ettiler.

 


Haberin tarihi: 17.12.2013 17:58:10   |   Okunma sayısı: 1003

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: