Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 170
 Toplam 2241184
 Ip 54.196.208.187
 
“Arkadaşlara söyleyin bu sefer Adana'yı istiyorum”
Bakan Çelik, AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun için düzenlenen tanıtım toplantısında....


 

 

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun için düzenlenen tanıtım toplantısında, "Gücümüze güç katacağız, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin AK Partili olması için uğraşacağız" dedi.

 

Bakan Çelik, Yüreğir Serinevler Spor Salonu'nda yapılan toplantıda, konuşmasına salonda bulunanlara Başbakan Erdoğan'ın selamını ileterek başladı. Başbakan Erdoğan'ın "Arkadaşlara söyleyin bu sefer Adana'yı istiyorum. Onlar ne yapacaklarını bilirler" dediğini belirten Çelik, partililerin dediği gibi "AK kadroların" dik durmaktan başka bir şey bilmediklerini ifade etti.

            AK Parti'de arka sıralarda oturanların, ön sıralarda oturanlardan daha çok hakkı olduğunu belirten Çelik, şöyle konuştu: "Arka sıralarda oturanlar, ismi burada zikredilmeyenler, sabırla toplantının başlamasını bekleyenler, size söz veriyorum. Hepinizden daha çok ben çalışacağım ve koşacağım. Sizin çok çalışacağınızı ve her vatandaşımıza ulaşacağınızı biliyorum. Ama Allah bana sağlık, güç, kuvvet versin hepinizden daha fazla ben çalışacağım” Dedi.

            Bakan Çelik, : "Adana için daha fazlasını yapacağız. Çünkü biz büyük bir kadroyuz ve büyük bir ekibiz. Pek çok kıymetli başkan aday adaylarımız vardı. Bu arkadaşlarımız çalışmalarına devam ediyor. Genel merkezimiz anketler yaparak, teşkilatlarımıza sorarak ve bazı başka izlenimler alarak bazı arkadaşlarımızı aday olarak belirledi. Bunun neticesinde büyükşehirler başta olmak üzere adaylar açıklandı. Ama görüyorsunuz, AK Parti'nin içerisinde küskünlük ve dargınlık yok. Hepimiz bir ve beraberiz. Gücümüze güç katacağız, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin AK Partili olması için uğraşacağız. Her arkadaşımızın çok çalışacağını biliyorum. Biz sadece Adana büyükşehir için çok daha fazla olmaya değil, bunun ötesine giderek örselenmiş Adanalılık kimliği, yıpratılmış ve incitilmiş insanımızı yeniden Adanalılık kimliği etrafında aynı duygudaşlık, aynı kaderdaşlık ve kardeşlik etrafında inşallah bu seçim sürecinde, ondan sonra da belediye AK Partili olduğu zaman önümüzdeki bütün yıllar boyunca bir araya getireceğiz. Sadece Adana Büyükşehir Belediyesi'ni almakla kalmayacağız kente yeni bir soluk ve nefes getireceğiz. Büyükşehir belediyesini almamız yetmez. 15 ilçenin 15'ini de istiyoruz."

            AK Parti'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun da aile fertlerine, Başbakan Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Çelik ve tüm parti mensuplarına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Önlerinde zorlu ve onurlu bir hizmet maratonu olduğunu, bunun adının da "Büyük Adana Maratonu" olduğunu dile getiren Torun, "Bu maratonu inşallah başarıyla bitireceğiz. Daha yolun başındayız, birlik ve beraberce bu yolu aşacağız. Ben hizmet için varım ve onun için de huzurlarınızdayım. Bu toprakların bizden hizmet alacağı var. Bu onur halkımız tarafından bizlere verilirse yapacağımız çok hizmetler var. Hayırda yarışmak bizim işimiz, bunun için varız ve bunun için geliyoruz" dedi.

            Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan’ında katıldığı programda AK Parti Adana Milletvekilleri ve İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı'nın da birlik ve beraberlik mesajları verdi.


Haberin tarihi: 09.12.2013 13:52:55   |   Okunma sayısı: 708

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: