Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 14
 Toplam 2312857
 Ip 3.92.28.84
 
Başkan Özgan’dan Regaib Kandili Mesajı
Başkan Özgan, mübarek üç ayların başlaması ve Regaip Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, tüm Müslümanların kandilini kutladı.


Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, mübarek üç ayların başlaması ve Regaip Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, tüm Müslümanların kandilini kutladı.

            Başkan Özgan yayınladığı kandil mesajında; “İnsanların kurtuluşuna vesile olan, rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin, dualarının kabul olduğu müstesna gecelerden birini daha bu akşam idrak edeceğiz. Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Regaib Kandili’nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek, samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu rağbet edilen gecenin ve girmiş olduğumuz üç ayların İslam alemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Bu vesile ile tüm Kozanlı hemşerilerimin ve İslam aleminin mübarek Regaib Kandili’ni en içten dileklerimle tebrik ediyorum” dedi.


Haberin tarihi: 24.05.2012 09:33:10   |   Okunma sayısı: 1105

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: