Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 146
 Toplam 2290670
 Ip 3.90.207.89
 
Rasim Duran Kozan’da açıldı
Özgan; “Kozan’a yeni markaların gelmesi ilçemiz halkını olduğu gibi bizleri de oldukça mutlu ediyor. İşyerimizin sahiplerine ve hemşerilerime hayırlı olmasını temenni ediyorum.


 

Adana markası olan ve hazır giyim sektöründe adından oldukça söz ettiren Rasim Duran Mağazaları Kozan Bayisi 19 Kasım Cumartesi günü Göç Yolu üzerindeki yerinde düzenlenen törenle açıldı.

Açılış programını Sunuculuğunu Rasim Duran Mağazaları Genel Koordinatörü Onur Karakaş’ın yaptığı programda işyerinin açılışını Kaymakam İzzettin Sevgili ve Belediye Başkanı Kazım Özgan ve Hoşkadem Camii İmam Hatibi Abdurrahman Yılmaz birlikte gerçekleştirdiler.

            Açılış öncesi konuşan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan; “Kozan’a yeni markaların gelmesi ilçemiz halkını olduğu gibi bizleri de oldukça mutlu ediyor. İşyerimizin sahiplerine ve hemşerilerime hayırlı olmasını temenni ediyorum. Geçtiğimiz günlerde ilçemize Kiler ve Şok gibi büyük mağazalar gelmişti. Bugünde ünlü giyim markası Rasim Duran mağazasının Kozan Şubesini açıyoruz. Mağazamızın ilçemize hayırlı olmasını ve sahiplerine bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

            Kozan Kaymakamı İzzettin Sevgili; “Bugün güzel bir mağazamızın Kozan Şubesinin açılışındayız. Böyle mağazaların ilçemize açılmasının iyi olduğunu düşünüyorum. Bu tür mağazalar hem ilçemizde işsiz gençlerimize istihdam sağlıyor hem de devletimize vergi ödüyorlar. Şöyle düşünelim damlaya damlaya göl olur hesabı devletimize bu tür iş yerleri vermiş oldukları vergiler ile ülkemizin kalkınmasında büyük rol oynuyorlar. Mağazamızın sahiplerine ve ilçemiz halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye kaydetti.

            Rasim Duran Mağazaları Genel Koordinatörü Onur Karakaş; “Bir Adana markası olan Rasim Duran adlı mağazamıza ait ülkemiz genelinde 12 mağazamız ve 90 bayiliğimiz bulunmaktadır. Artvin’den Antalya’ya, Kars’tan İzmir’e kadar mağazalarımız ile halkımıza hizmet veriyoruz. Bizler son zamanlardaki Kozan’daki büyük potansiyeli görerek ilçemize de bir bayi açmak istedik ve bugün bayimizin açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mağazamız haftanın altı günü sabah 08.00’dan akşam 21.00’a kadar açık olacaktır. Mağazamızın ilçemiz halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

            Yapılan konuşmaların ardından Hoşkadem Camii imamı Abdurrahman Yılmaz’ın okuduğu duanın ardından mağazanın açılışı gerçekleşti. Açılış sonrası mağazayı gezen Kaymakam Sevgili ve Başkan Özgan Rasim Duran Mağazalar Genel Koordinatörü Onur Karakaş, Kozan Şube İşletmecisi Azmi Yılmaz ve Kozan Şube Sahibi Ahmet Bahar’dan ürünler hakkında bilgi aldılar.

            Açılışa Kozanlı iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

 


Haberin tarihi: 21.11.2011 11:39:21   |   Okunma sayısı: 1216

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: