Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 2
 Bugün 134
 Toplam 2290658
 Ip 3.90.207.89
 
Yedigöze Su ve Hizmet Birliği Ceyhan’da Toplandı
Yedigöze Su ve Hizmet Birliği olağan toplantısı Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan başkanlığında Ceyhan’da gerçekleştirildi.


Yedigöze Su ve Hizmet Birliği olağan toplantısı Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan başkanlığında Ceyhan’da gerçekleştirildi.
Ceyhan Belediye Meclis salonunda yapılan toplantıya Birlik Başkanı Başkan Kazım Özgan'ın yanı sıra Birlik üyesi Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, İmamoğlu Belediyesi temsilcisi Fen İşleri Müdürü İcabi Kırcali ve birlik meclis üyeleri katıldı.
Toplantıda Birlik binası inşaatı için yer temini konusunda çalışma yapılması kararlaştırılırken birliğin 2012 yılı bütçesi ise 156 bin TL olarak kabul edildi.
Toplantıda konuşan Birlik Başkanı Özgan, "Birlik üyelerimizle beraber Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile görüştük ve birliğimizin çalışmaları konusundan kendisine bilgi verdik. Taleplerimizi ileterek planlama ve projelendirme konusunda destek beklediğimizi ifade ettik. İnşallah bu proje gerçekleşirse gelecek kuşaklara önemli bir yatırım bırakmış olacağız" dedi.
Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise, "Bugün burada çok önemli bir sorumluluğu yerine getirmek için çalışıyoruz. Bu proje hazır olduğunda bölgemizin can simidi olacaktır. Özellikle enerji ihtisas bölgesi ile ilgili olarak yapılan çalışmaların Yedigöze Su ve Hizmet Birliği projesini hızlandıracağını düşünüyorum" diye konuştu.
Birliğin bir sonraki toplantısının Şubat ayında İmamoğlu ilçesinde yapılmasına oy birliği karar verildi


Haberin tarihi: 15.11.2011 16:07:31   |   Okunma sayısı: 1037

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: