Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 165
 Toplam 2290689
 Ip 3.90.207.89
 
Başkan ve Vekil taziye ziyaretinde
Milletvekili Küçükaydın’la birlikte şehit evlerine giden Başkan Özgan ise “"Huzur, istikrar ve kardeşliğin egemen olduğu cennet vatanımız üzerinde sergilenen hain oyunların yönetmenleri


AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ile birlikte şehit ailelerine baş sağlığı diledi. Milletvekili Küçükaydın, Bitlis'in Güroymak ilçesinde yola döşenen bombanın patlatılması sonucu şehit olan polis memuru Şaban Kılıçarslan’ın Şambayat Toki evlerindeki evine gelerek şehidin eşi İnci Kılıçarslan’a başsağlığı diledi. Milletvekili Küçükaydın Saldırıyı yapanların bedelini en ağır şekilde ödeyeceklerini belirterek, “Yapılanlar bunların yanına kalmayacak. Artık anaların ağlamasına dayanamıyoruz. Ülkemizde ne zaman güzel bir gelişme yaşansa, terör olayları artıyor. Kalkınmamızı istemeyen şer güçler terörle ülkemizin önünü kesmek istiyor. Birileri sivil anayasanın yapılmaması için bir takım oyunlar oynuyor. Fakat bu hainlere bu fırsatı vermeyeceğiz. Bizlerin hiç kimse birlik ve beraberliğini bozamayacaktır. Hükümetimiz terörün bitirilmesi hususunda kararlılığını sürdürmeye devam etmektedir. Şehit anne ve babalarının metanetli duruşları bizi daha da gururlandırdı.”dedi.  Şehidin eşi Kılıçaslan’ın çocuklarına sahip çıkılmasını istemesi üzerine Küçükaydın, “Bundan sonra onlar bize emanet. Bende onların amcalarıyım. Her türlü ihtiyaçları karşılanacak, bundan şüpheniz olmasın” diye konuştu.  

Milletvekili Küçükaydın, daha sonra Hakkâri’nin Çukurca ilçesindeki terör saldırısında şehit düşen Piyade Çavuş Koray Özel’in Feke’nin Suphandere köyündeki baba ocağına gelerek taziyede bulundu. Küçükaydın, Adana’da yasa dışı gösteride patlayan bomba yüzünden ağır yaralanan ve 5 gün tedavi gördüğü hastanede şehit düşen polis memuru Veli Ataşçı’nın İmamoğlu ilçesi Musulu köyündeki babası Abdullah Ataşçıyı ve ailesini ziyaret ederek baş sağlığı diledi.

Milletvekili Küçükaydın’la birlikte şehit evlerine giden Belediye Başkanı Kazım Özgan ise “"Huzur, istikrar ve kardeşliğin egemen olduğu cennet vatanımız üzerinde sergilenen hain oyunların yönetmenleri, bu vatan toprakları üzerinde yüz yıllardır birlikte yaşayan kardeşleri birbirine düşürmek için oynadıkları oyunlara devam ettirmektedirler. Ancak birbiri ile et ve kemik kadar içi içe geçmiş olan insanımızın şu ya da bu sıfatlarla birbirinden koparılmaya çalışılması mümkün değildir. Şanlı Türk bayrağımız dalgalandığı sürece hiçbir güç bu ülkeyi bölemeyecektir ve şer güçleri emellerine ulaşamayacaklardır. Bu vesileyle bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.” diye konuştu. Milletvekili Ali Küçükaydın’a Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan  ve başkan yardımcısı Ahmet Arık, İmamoğlu İl Genel Meclis Üyesi Hacı Çetin ve partililer eşlik etti.


Haberin tarihi: 24.10.2011 14:30:23   |   Okunma sayısı: 1149

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: