Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 144
 Toplam 2290668
 Ip 3.90.207.89
 
Başkan Özgan’dan Teröre Kınama
Başkan Özgan, 24 vatan evladımızın şehit, 18 evladımızın yaralanması ile sonuçlanan hain saldırı yüreklerimize kor düşürmüştür...


Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Hakkâri’nin Çukurca ve Yüksekova ilçelerinde düzenlenen terör saldırılarını kınayarak, "24 vatan evladımızın şehit, 18 evladımızın yaralanması ile sonuçlanan hain saldırı yüreklerimize kor düşürmüştür" dedi.

Başkan Özgan yaptığı açıklamada, "Huzur, istikrar ve kardeşliğin egemen olduğu cennet vatanımız üzerinde sergilenen hain oyunların yönetmenleri, bu vatan toprakları üzerinde yüz yıllardır birlikte yaşayan kardeşleri birbirine düşürmek için oynadıkları oyunlara devam ettirmektedirler. Ancak birbiri ile et ve kemik kadar içi içe geçmiş olan insanımızın şu ya da bu sıfatlarla birbirinden koparılmaya çalışılması mümkün değildir. Yurdun bambaşka kentlerinden gelip aynı çatı altında, silah kardeşi olarak bu vatanın bekası için yemin ederek, aynı siperde şehit düşen evlatlarımızın bazılarının evinde Türkçe, bazılarının evinde Kürtçe ağıt yakılmaktadır. Bu görüntüler, sergilenen basit oyunların ne kadar boşa olduğunun en büyük göstergesidir" dedi.

"Unutulmamalıdır ki bu saldırılar bizleri asla yıldırmayacak, korkutmayacaktır" diyen Başkan Özgan, "Vatandaşlarımızı bu üzücü olaylar karşısında daha duyarlı olmaya, milli birlik ve bütünlüğümüzü pekiştirici bir tutum içerisine girmeye davet ediyorum. Şanlı Türk bayrağımız dalgalandığı sürece hiçbir güç bu ülkeyi bölemeyecektir ve şer güçleri emellerine ulaşamayacaklardır. Bu vesileyle bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı.

 


Haberin tarihi: 19.10.2011 16:17:13   |   Okunma sayısı: 1106

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: