Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 150
 Toplam 2290674
 Ip 3.90.207.89
 
Kozan’da bayram coşkusu
Özgan; “İnsanları birbirine yaklaştıran, ortak duygu ve düşüncelerde buluşturan, sevgi ve hoşgörünün üst seviyede hissedildiği, bayramlarımız toplumsal hayatımızın da önemli bir parçasıdır:


Ramazan Bayramı Kozan’da da, Bayramın ilk günü saat 11.00’da Karacaoğlan Halk Kütüphanesi salonunda Kozan Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Kamu Kurum ve kuruluşları, Siyasi Partiler, Odalar ve Meslek Kuruluşları, Mahalle Muhtarları, Kamu Yararına Çalışan Dernekler ve Basın Yayın Kuruluşlarının katılımı ile yapılan bayramlaşma programı bayramın ilk günü Karacaoğlan Halk Kütüphanesinde Kozan Belediyesi organizasyonunda saat 11.00’da başladı.

Programda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan; “İnsanları birbirine yaklaştıran, ortak duygu ve düşüncelerde buluşturan, sevgi ve hoşgörünün üst seviyede hissedildiği, bayramlarımız toplumsal hayatımızın da önemli bir parçasıdır: Bugün güzel bir bayram yaşıyoruz. İnşallah bir daha şehitlerimiz olmaz. Hepinize aileniz ve çocuklarınızla hep beraber nice bayramlar diliyorum ” dedi.

Kaymakam İzzettin Sevgili : “Bugün milletçe iki bayramı bir arada yaşıyoruz. Dinimiz gereği yılda iki defa mübarek bayramımız var. Bugün Mübarek Ramazan Bayramını idrak ediyoruz. Bayramların amacı insanların kavgayı ve kibiri bir kenara bırakarak birlik ve beraberliğimizin gelişmesidir. Ayrıca 30 Ağustos Zafer Bayramı Türk Milletinin esaret altına girmektense ölmeyi tercih ettiği bir zaferdir. Vatan topraklarının savunulmasında canları ve kanları pahasına mücadele veren aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyoruz. Tüm Kozanlı hemşerilerime iyi bayramlar diliyorum” diye kaydetti.

Jandarma Bölük Komutanlığı, Kozan Devlet Hastanesi ve Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan ziyaretlerle son bulan programda protokol üyeleri Kozan Devlet Hastanesinde yatan hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Ziyarette bir hasta yakını, verilen sağlık hizmetinden dolayı Allah razı olsun. Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin” dedi.


Haberin tarihi: 30.08.2011 13:35:32   |   Okunma sayısı: 1177

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: