Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 120
 Toplam 2290644
 Ip 3.90.207.89
 
Kebude'den Başkan Özgan'a övgü
Kebude, “Kozan’da yaşanan değişim çok yakinen takip etmekteyiz. Sayın başkanımız Kozan’da bir Belediyecilik örneği sergilemektedir.


AK parti Adana il başkanı Mustafa Kebude Kozan Belediyesinin Horzum Yaylasında verdiği iftar programına katıldıktan sonra Belediye Başkanı Kazım Özgan ile birlikte Dağılcak ve Kozan Kalesi’ni gezdiler.

             Dağılcak ve Kozan Kalesinde ki çalışmalar hakkında Kebude’ye bilgi veren Başkan Özgan, “Sayın başkanımıza ve ekibine Horzum yaylasında gerçekleştirdiğiniz ve ilk olan iftar programına katıldığı için teşekkür ederiz.” Dedi.

            AK Parti Adana il başkanı Mustafa Kebude ise “Kozan’da yaşanan değişim çok yakinen takip etmekteyiz. Sayın başkanımız Kozan’da bir Belediyecilik örneği sergilemektedir. Tarihi ve kültürel alanda yaptığı çalışmalar takdire şayandır. Her gittiğimiz yerde Kozan gururla anlattığımız bir ilçemizdir. Başkanımıza bundan sonraki yapacağı projelerde bundan önce olduğu gibi hep arkasında durduk ve destek verdik, Bundan sonraki projelerinde de hep yanında olacağız ”.diye konuştu.


Haberin tarihi: 27.08.2011 13:51:58   |   Okunma sayısı: 1417

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: