Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 159
 Toplam 2290683
 Ip 3.90.207.89
 
Horzum Yaylasında ilk defa İftar yemeği verildi
Kozan Belediyesi tarafından Horzum yaylasında ilk defa verilen İftar yemeğine AK Parti Adana il Başkanı Mustafa Kebude’de katıldı.


Kozan Belediyesi tarafından Horzum yaylasında ilk defa verilen İftar yemeğine AK Parti Adana il Başkanı Mustafa Kebude’de katıldı.

            Horzum Yaylasında Orman İşletmesi’ne ait alanında gerçekleşen İftar yemeği okunan yemek duasının ardından bir konuşma yapan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan Horzum Yaylamızda ilk defa İftar yemeği verdikleri belirterek bundan sonra her yıl burada iftar vereceklerini söyledi. Başkan Özgan, “Horzum yaylamızın en önemli sorununun alt yapı sorunu olduğunu biliyoruz İşte AK Parti il başkanımız burada sıkıntıları kendisine de anlattım inşallah kısa süre içerinde çözülür” dedi.

            Ak Parti Adana İl Başkan Mustafa Kebude, “Horzum yaylamızda ilk defa İftar veriliyormuş memnun oldum başka yerlerde de programlarımız vardı. Ama ben buraya gelmeyi tercih ettim. Çünkü Kozanlıların bizim yanımızda ayrı bir yeri var” diye konuştu. Kebude son günlerde meydana gelen Terör olaylarına da değinerek “Hiç merak etmeyin döktükleri kanda boğulacaklar”dedi.

            Gençlik yıllarında yaşadıkları ramazanlardan farklı ramazanlar yaşadıklarını kaydeden Başkan Kebude, “Artık Anadolu’nun her noktasında Müslüman kardeşlerimiz Ramazan ayının geldiğini, Ramazanın bereketini, güzelliğini kendisine bahşeden birlik beraberlik içerisinde hep beraber aynı sofrada iftar açarak doya doya yaşıyoruz. Bu eskiden yoktu. Ama bizim belediyecilik anlayışımızda, sosyal belediyecilik anlayışımızda Türkiye’ye Anadolu’ya bir AK Parti belediyeciğinin farkı olarak gözüküyor. İşte burada yüzlerce vatandaşımızla aynı sofrada beraber iftar açıyoruz. Bu birlik ve beraberlikle iftihar ediyoruz.” Şeklinde aktardı.

            İftar programına Kozan Orman İşletmesi Müdürü  Atilla Özalp, Kozan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yıldırım Kavuklu,  İl gençlik Kolları Başkanı Abbas Arslan, Ak parti il  yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, orman işletmesi personelleri ve vatandaşlar katıldı.


Haberin tarihi: 26.08.2011 14:46:15   |   Okunma sayısı: 1387

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: