Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 151
 Toplam 2290675
 Ip 3.90.207.89
 
Fakülte için bir araya geldiler
Başkanı Kazım Özgan, “Geçtiğimiz aylarda başlatılan fakülte için çalışmalar yavaş yavaş meyvesini vermeye başladı. Fakültemiz Kozan’da açıldığı gün Kozan’ımız her yönüyle büyük bir ivme kazanacaktır.


Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr Turgut Çürük ve Kozan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Faruk Toklu Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı ziyaret ettiler.

 

Ziyarette Kozan’a kurulacak olan Fakülte konusunda ve Fakültenin alt yapı çalışmakları konusunda bilgi alışverişinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Belediye Başkanı Kazım Özgan, “Geçtiğimiz aylarda başlatılan fakülte için çalışmalar yavaş yavaş meyvesini vermeye başladı. Fakültemiz Kozan’da açıldığı gün Kozan’ımız her yönüyle büyük bir ivme kazanacaktır. Bu çalışmalara katkı sağlayan başta Üniversite yönetimi olmak üzere gerek siyasi gerek bürokrat katkı koyan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

            Başkan Özgan, konuklarına Kozan ile ilgili broşür ve kitaplardan oluşan bir de çanta hediye etti.

            Fakülte için ilk adım 2011 Nisan ayında senato toplantısını Kozan’da yapan Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Alper Akınoğlu 4 yıllık fakülte için çalışma başlatıldığını Senato'ya Kozan’da bir fakültenin açılması için teklif vereceklerini açıklamıştı.


Haberin tarihi: 25.08.2011 13:55:54   |   Okunma sayısı: 1254

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: