Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 143
 Toplam 2290667
 Ip 3.90.207.89
 
Belediye Kızılayla birlikte iftar verdi
Belediye Başkanı Kazım Özgan iftar masalarını tek dolaşarak misafirlerine hoş geldiniz diyerek hayırlı iftarlar temennisinde bulundu.


Kozan Belediyesi Atatürk Parkı’nda 4 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirdiği iftar programına, Kızılay’da 1000 kişiye verdiği iftar yemeği ile eşlik etti.

 

Atatürk Parkı’nda Kozan Belediyesi tarafından sekizincisi gerçekleşen iftar yemeğinde Belediye Başkanı Kazım Özgan iftar masalarını tek dolaşarak misafirlerine hoş geldiniz diyerek hayırlı iftarlar temennisinde bulundu. Daha sonra Başkan Özgan ve beraberinde Adana Kızılay Başkanı Ramazan Saygılı yemek servisinde bulundular.

 

Kozan ilçe müftüsü Feramüz Beydoğan’ın yapmış olduğu iftar duası sonrasında, Ramazan’ın son 10 gününde girildiğini ve bu 10 günün iyi derlendirilmesi gerektiğini söyledi.

 

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, “Bu güzel parkımızın güzel atmosferinde çocuklarımızla, komşularımızla ve sevdiklerimizle iftar yapmak, birlik ve beraberliğimizi artırıyor. Bu akşam Kızılay ile birlikte iftar yapıyoruz. Başta Adana şube başkanı Ramazan Saygılı olmak üzere tüm çalışanlara ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Daha nice ramazanlara kavuşmak ümidi ile davetimize katılan herkese teşekkür ediyor saygılar sunuyorum” dedi.

Adana Kızılay Şube Başkanı Ramazan Saygılı, “Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan da 15 ilçemizde iftar verme kararı aldık. Bu konuyu sevgili kardeşim belediye başkanınız Kazım Özgan’a açtığımda bugünü bize uygun gördü ve bu akşam bizleri sizlerle buluşturdu. Bu anlamda başta Kazım Özgan olmak üzere davetimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Kızılay Anadolu’dan aldığı yardımları dünyanın dört bir yanına ulaştırıyor. Yaptığınız yardımlar şu an Somali’de ki kardeşlerimize ulaştırılıyor. Kızılay’ın bir ayağı Kozan’da diğer ayağı Somali’de. Kadirşinas Türk halkının destekleri ile daha birçok hayır işi yapacağız. Öte yandan Kardeşim Kazım Özgan Kozan’a geldiğinde Kozan bir başka idi şimdi ise daha başka. Sanayisi gelişmiş, vizyonu değişmiş önü açılmış. Siz Kozanlılar daha iyilerine layıksınız. Şimdiden Ramazan Bayramınız ve Kadir gecenizi kutluyor saygılar sunuyorum.” Diye konuştu.

Program sonrasında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Özgan, iftar programına katılan vatandaşların deniz bisikletlerine iftar dolayısıyla ücretsiz binebileceklerini ifade etti.

 


Haberin tarihi: 25.08.2011 13:41:18   |   Okunma sayısı: 1200

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: