Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 218
 Toplam 2290742
 Ip 3.90.207.89
 
Vali Atış, Dağılcak’ta
Adana Valisi İlhan Atış, Kozan Dağılcak Mesire Alanı’nda sabah kahvaltısına katıldı.


Adana Valisi İlhan Atış, Kozan Dağılcak Mesire Alanı’nda sabah kahvaltısına katılıp, Feke’de bir takım açılışlarda bulunduktan sonra Ceyhan’a geçti.

 

Sabah erken saatlerde Feke'ye giderken Kozan'a uğrayan Vali İlhan Atış ve il müdürleri, Dağılcak'ta sabah kahvaltısı yaptılar. Burada Kozan Kaymakamı İzzettin Sevgili ve Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın misafiri olan Vali Atış daha sonra Feke’ye hareket etti.

 

Feke ziyaretinde Adana Valisi İlhan Atış ilçeye devlet tarafından yaptırılan 5 ayrı bina ve 1 anıtın açılış ve temel atma törenlerine katıldı.


Atış, Feke’de  ilk önce, 5 şehidin anısına yaptırılan anıtın açılışını yaptı. Şehit ailelerine plaket veren Vali Atış, "Ülkemizin vatan olmasını sağlayan şehitlerimizi unutmamamız gerekiyor. Onlar şehit olmasa biz bugün rahat yaşayamazdık" dedi.

Kamuya bağışlanan iki adet hizmet aracının teslimini de yapan Atış, daha sonra Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Milli Eğitim ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün kullanımına sunulan üç katlı hizmet binası ile Karacaoğlan İlköğretim Okulunda yapılan çok amaçlı salonun açılışını gerçekleştirdi.

Yeşil düşmüş mahallesindeki Feke Lisesi öğrencileri için yaptırılan yurdun temelini atan Atış, 39 köye 39 ev projesi kapsamında, dar gelirli aileler için yaptırılan 19 prefabrik evin anahtar tesliminde bulundu.


Köy Muhtarlarıyla da bir araya gelen Vali Atış, muhtarlardan gelen yol sıkıntısıyla ilgili talepler üzerine, Feke Kaymakamı Bünyamin Kuş’a yoların bir an önce tamamlanması için talimat verdi.

 


Haberin tarihi: 03.08.2011 12:24:36   |   Okunma sayısı: 1342

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: