Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 216
 Toplam 2290740
 Ip 3.90.207.89
 
Kozan'dan Büyükşehir'e Ziyaret
Aldırmaz, “Kozan, diğer ilçelerimize göre çok önde ve muhteşem bir ilçemiz” diyerek Kozan’dan övgüyle bahsetti.


Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, “Kozan, diğer ilçelerimize göre çok önde ve muhteşem bir ilçemiz” diyerek Kozan’dan övgüyle bahsetti.

 

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana’daki işsizlik oranının yüzde 26’dan, yüzde 19’a düştüğünü öğrendiğini söyleyerek, “Bu bir Türkiye rekorudur” dedi.
Kozan Kaymakamı İzzettin Sevgili ile Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı makamında kabul eden Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.
İşsizlikle ilgili katıldığı bir toplantıda yapılan değerlendirmede; son bir yıl içinde Adana’da 86 bin kişiye iş temin edildiğinin altının çizildiğini anlatan Aldırmaz, “Adana’daki işsizlik oranı yüzde 26’dan, 19’a düşmüş. İşsizlik oranının bu kadar aşağıya inmesi Türkiye’de bir rekordur” şeklinde konuştu.
Adana’daki işsizliğin daha da aşağıya çekilebilmesi için emek-yoğun işlerin, turizm yatırımlarının ve emeğe dayalı tarım sektörünün önemini vurgulayan Aldırmaz, “Büyükşehir Belediyesi olarak işsizliği aşağıya çekmek için yoğun çaba sarf ediyoruz” dedi.
Bu çerçevede tarihi ve doğal güzellikleri olan Kozan’ı lokomotif kabul ettiklerini ifade eden Aldırmaz, “Kozan, diğer ilçelerimize göre çok önde ve muhteşem bir ilçemiz. O nedenle sık sık birlikte olmalıyız. Birlikte hareket ettiğimiz zaman hem işsizliğe çözüm bulur, hem de eksiklerimizi gideririz” şeklinde konuştu.
“İlçemizi ziyaret etmenizden onur duyarız” diyen Kozan Kaymakamı İzzettin Sevgili ve Belediye Başkanı Kazım Özgan’da, “Yaptığınız çalışmaları takdirle izliyoruz. Hem çok faal bir belediye başkanısınız, hem de insani yönünüz çok güçlü. Ondan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Kozan’a gelirseniz, sizi ağırlamaktan şeref duyarız” dediler.


Haberin tarihi: 26.07.2011 08:39:26   |   Okunma sayısı: 1210

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: