Anasayfa
        Biyografi
        Özgeçmiş
        Ödüller
        Konuk Defteri
 

Kozan Belediyesi
Kozan Haber Gazetesi
Ahmet Emre Bilgili
Sivas Belediyesi
Beyoğlu Belediyesi
Turizm Gazetesi

 
 
 Aktif Ziyaretçi 1
 Bugün 553
 Toplam 2276214
 Ip 54.226.4.91
 
İl Özel İdare Genel Sekreteri Develi’den Özgan’a ziyaret
Seyhan Kaymakamı ve Adana İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili İsmail Hakkı Develi, beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı Memili Güven Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı makamında ziyaret ettiler.


Kozan halkının hizmetinde olduklarını belirten Seyhan Kaymakamı ve İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili İsmail Hakkı Develi, “Bugün Kozan ilçesinde önce Sayın Kaymakamımız İzzettin Sevgili’yi ve ardından Belediye Başkanımız Kazım Özgan’ı ziyaret ettik. Ziyaretimiz İl Özel İdaremizin Adana’nın en önemli noktalarından biri olan Kozan’ın İl Özel İdaresinden hizmetlerini değerlendirme ziyaretidir. Bu konuda Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızı görüşlerine çok ciddi ihtiyacımız var. Onların hizmette karar alma sürecinin oluşmasında ve hizmetin alana yansımasında katkılarına ve desteklerine özel ihtiyacımız var. Biz Kozan İlçesinin ihtiyacını biliyoruz. Dolayısıyla hizmetlerimizi değerlendirirken Kozan İlçesine ve ihtiyaçlarına özel bir önem atfettiğimizi şahsım adına bilinmesini arz ediyorum. Bizler Kozan halkının hizmetindeyiz ve Kozan’ın bu anlamda karar alınma sürecine desteğini bekliyoruz. Değerlendirmelerini ve hizmetin alana yansımasında etkin desteklerini bekliyoruz. Ben Kozan Halkına Sayın Belediye Başkanımızın aracılığı ile sevgi ve saygılarımı iletmek istiyorum” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan; “Sayın Seyhan Kaymakamımız ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekilimiz İsmail Hakkı Develi Bey’in bizleri bugün ziyaret etmesi mutlu etti. Bizler İsmail Beyi çok iyi ve ağabeyimiz olur. Kozan olarak bu konuda elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz.” Diye konuştu. Başkan Özgan, İl Özel İdare Genel Sekreteri Develi’ye Kozan hakkında bilgi verdi.


Haberin tarihi: 26.05.2011 12:00:18   |   Okunma sayısı: 1539

Ödüller  |  Fotoğraflar  |  Video  |  Konuk Defteri  |  Haberler
 Mimar Kazım Özgan Kişisel Web Sitesi   © 2007-2015 Tüm hakkı saklıdır.       E-Posta: kazimozgan@kazimozgan.com Site Tasarım & Yazılım: